REFERENCE OD NAŠICH KLIENTŮ

Je mi potěšením poděkovat touto cestou Studiu Michael Moder, Michaelovi a Lucii, za vzdělávání, besedy a setkávání formou seminářů, vždy odborně na vysoké úrovni a současně potěšením pro duši. Tento přístup není obvyklý a už vůbec ne samozřejmostí. Přeji hodně klientů, kteří jsou na správné cestě i těch, kteří ji teprve hledají.
S úctou a Láskou, Lenka Brno

Michael Moder - referenceJarní lyžování v Alpách roku 2008 mi nepřineslo obvyklé potěšení. Nebyl jsem v dobré kondici a zejména jsem cítil snížený rozsah pohybu rukou i nohou. Dcera, která měla v minulosti potíže s páteří mi doporučila Michaela Modera, který jí pomohl její potíže vyřešit a seznámila nás. První setkání skončilo dohodou na třech úvodních hodinách tělocviku a fyzioterapie. Byl jsem překvapen promyšleným přístupem: po prohřátí organismu následovaly protahovací cviky, při kterých si Michael (dnes už si tykáme) zjišťoval pohybová omezení, další část byla zaměřena na cvičení k posílení oslabených svalových skupin v závěru hodiny přišla na řadu vlastní fyzioterapie, při které Michael uvolňuje ztuhlé svaly a postupně „srovnával“ páteř, která byla hlavní příčinou většiny potíží. Během jednotlivých cviků vždy vysvětluje k čemu tento cvik pomáhá. Od září 2008 navštěvuji jeho Studio jednou týdně a mohu zodpovědně prohlásit, že se moje kondice zlepšila. Přes to, že nedodržuji jeho doporučení ke stravovacím návykům, daří se mi držet tělesnou váhu, mám mnohem lepší fyzickou i psychickou kondici. Michael Moder je na základě svých znalostí funkcí lidského organizmu schopen rychle poznat příčinu potíží a s pomocí řady fyzioterapeutických metod je postupně odstranit. Po dvou letech spolupráce už nebyla každá hodina zakončena fyzioterapií, protože to není nutné. Dnes už mi většinou stačí pravidelná dávka řízeného tělocviku a přiměřeného posilování. Fyzioterapeutickou tečku absolvuji v průměru jednou za tři týdny, když Michael pozná, že je to zapotřebí. Péče o vlastní tělo pod vedením Michaela Modera může – podle mých zkušeností – přinést každému, kdo přijme jeho návrhy, pozitivní výsledky. Základem je pravidelnost – nejméně 1x týdně – optimálně 2x týdně.

Ing. Rostislav Janků - 62 let. - Ostrava


Chtěla bych tímto poděkovat panu Moderovi za pomoc s odstraněním mých potíží po komplikované operaci klíční kosti. Moje pravá ruka byla po operaci velmi málo pohyblivá s konstatováním že jde o běžný pooperační stav a už mi klasická medicína nemá jak pomoci. Protože už v minulosti jsem měla kladnou zkušenost s Moderovou metodou léčení, objednala jsem se opět s tím, že už mi nikdo jiný nechce pomoci. Po několika sezeních - konkrétně po pěti můžu říct, že došlo k velikému posunu a to jak po fyzické stránce, tak i psychika která utrpěla během roku a půl léčení. Dnes jsem opět ve formě, po psychické stránce určitě, ale i fyzicky má ruka je téměř pohyblivá tak jako předtím. Tím se cítím být zase plnohodnotným člověkem a za všechnu péči patří p. Michaelovi Moderovi můj dík. A také samozřejmě poděkování celé mé rodiny...
Anna Káňová


Chtěl bych se podělit o vlastní zkušenost s Moderovou metodou. Pan Moder mě byl doporučen od člověka, který chodí pravidelně cvičit k panu Moderovi a velmi se mu ve Studiu líbí. Měl jsem veliké bolesti ve spodní části zad. Měl jsem naprosto zablokovaná záda a bolest mě vystřelovala až do nohou. Jaký-koli pohyb bolel a o spánku v noci nešlo ani hovořit. Jsem bývalý aktivní sportovec, který však dnes většinu času tráví v autě. Pan Moder mě vyšetřil a určil počet nutných návštěv. Navrhl mi 3 terapie a sám mě nabídl slevu na tyto návštěvy, tak abych byl maximálně spokojený. Chodil jsem tam cca v týdenních intervalech. Vždy se mě velmi ulevilo a když jsem se po poslední terapii zeptal zda je nutné ještě dále chodit, sdělil mě že to zřejmě nebude nutné.Týden po poslední terapii jsem absolvoval cestu autem do Itálie a velmi náročný veletrh s celodenním chozením. Necítím žádné bolesti a vše jsem zvládl naprosto v pohodě. Nedokážu si představit,jak bych ve svém původním stavu tuto cestu podstoupil. Touto cestou děkuji p.Moderovi za moji momentální zdravotní situaci a jsem rád, že jsem poznal člověka, kterému nejde o vymámení peněz z lidí a opravdu léčí. Všem svým známým s podobnými obtížemi jej srdečně doporučím.
Jaroslav Pavelka - Krnov


Vážený pane Modere, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za terapii, kterou jsem podstoupila jako figurantka pro internetovou televizi hejbejse.tv! Tam také každý uvidí že jsem to dělala zcela bezplatně. Setkání s vámi jsem brala jako poslední naději, protože mi od 15 let kdy se prvně potíže v koleni objevily nikdo nedokázal pomoci. Každý mi řekl to máte proto že jste tlustá. Zhubla jsem přes 20 kg a koleno bolelo dál.Vaše terapie byla velice příjemná a na jejím konci jsem po 17 letech mohla udělat ostrý dřep a do dnes necítím bolesti. A to cvičím každý den min dvě hodiny. Určitě budu dále a ráda pokračovat. Doporučuji každému pro kterého nemá medicina pomoc od bolesti aby se na vás obrátil. U vás je pomoc jistá.
S pozdravem Eva Lucie Pleskotová


Má Moder něco společeného s kouzelným Merlinem? Popis - prává noha: vykloubené dva prsty dvakrát prasklý nárt prasklý kotník 3 x zánět žil osmi četná zlomenina holenní kosti nad kotníkem včetně lýtkové kosti 4 x stočené koleno , x - krát vypouštěna voda z něj ztráta 2/3 svalové hmoty z lýtkového svalu, neustálá bolest v koleni, špatná chůze do schodů, mizerné sportování (lyžování) Nástup do cvičení: test - vztlak na pravou nohu - 40 kg max po absolvování cvičení a několikanásobné použití tělové svíce jako součásti Moderovy metody došlo k rychlé úlevě a zmizení bolesti a otoku kolena, za 4,5 měsíce vztlak 150 kg na pravou nohu i špičkou, bezproblémová chůze ze schodů !!!!!!!!!!!!! 7 dní na lyžích v kuse s obtížnými sjezdy - koleno nevykazuje bolest pouze večerní únavu a ráno nic., neoteká. Narostlo svalstvo. které chybělo a u ošetřujícího lékaře jsem ortopedický zázrak, následná léčba Moderovou metodou - levá ruka - rameno recidivující luxace ramneního kloubu od 15 let, bez operace, kdykoli bylo potřeba, dokázal jsem ruku vykloubit bezbolestně, ovšem změna počasi, nachlazení mi měnily den a noc v menší či větší peklo, hybnost facku na forhend nikoli v, ale bekend ano. Po cvičení a použítí tělových svící inc. vč. Moderovy metody bolesti odešly, a rameno se nedá vyhodit, levá ruka začíná mít páru dokonce lepší jak pravá - loket - kdysi dávno jsem na něj spadl, bez ošetření 2 měsíce bolel a pak klid, za cca 10 let začal bolet zcela pravidelně, po aplikaci Moderovy metody ivc. tělových svící se tvářil zpožátku urputně, po té se uklidnil a prakticky i po větším namáhání bolí pouze únavově, ráno je klid , a ne jako dříve.
Dušan Káňa, Ostrava


Dobrý den, moc Vám děkuji za přednášky na LTV v pořadu Uzdravme se sami. Prosím pokračujte tímto směrem dále, témat je opravdu hodně. Chtěla bych poděkovat panu Moderovi za přednášky z minulých let speciálně za přednášky s panem Janem Cindlerem. Jsem z Ostravy, ráda bych přišla i na přednášku pana Modera kdekoli v Ostravě i okolí, prosím, pokud budete nějakou pořádat, můžete mi poslat bližší informace. Ještě jednou za vše moc děkuji, alespoň už se mám na televizi na co dívat :-) Nashledanou zase u televiznich obrazovek a nebo nazivo :-)
Alice


Milý pane Michaeli, právě jsem obdržela Vaši novou knížku. O to víc mě potěšila, že jste mi tam zase napsal věnování – milé a hezké. Chci Vám poděkovat, za všechno. Vím, neznáme se osobně, vyměnili jsme si jen pár mailů, ale já na Vás často myslím, Vaše energie na mě působí na dálku, tak nějak beze slov… Je dobře, že na světě jsou tak krásně výjimeční lidé jako Vy, svět je pak krásnější :-).
Alice


Dobrý den Lucie, delší dobu používám výrobky Dr. Nona a to hlavně šampon, Solaris - těl. krém, oční krém a krém na ruce a nehty. Je jasné, že se už bez těchto výrobků nemůžu obejít. Právě jsem se vrátila z dovolené v Keni, kde jak víme sluníčko pálí opravdu hodně. Samozřejmě, že výrobky cestovaly se mnou, jak jinak. Léta trpím na sluneční alergii a používala jsem všechny možné specíální krémy na opalování a po opalování z lékárny, ale neúšpěšně. Po třech dnech se alergie objevila vždy. Tentokrát jsem použila Solaris - těl. krém , vždy jako podklad pod opalovací krém a potom vždy po opalování. Výsledek perfektní. Žádná alergie, svědění ani spálení!!! Chválím a prosím o předání této inf. , ať pomůže ostatním.
Přeji hezký den, Daniela Vágnerová


Dobrý den pane Moder, rád bych Vám touto cestou ještě jednou poděkoval za Vaši péči při terapeutických sezeních. Po dvou operacích mého pravého kolene jsem několik měsíců navštěvoval ortopedickou ambulanci z důvodů nepřestávající bolesti a neustálé tvorby tekutiny v koleni, výpotku, omezujícího můj pohyb. Dlouhodobé léčení bylo bohužel neúspěšné a lékař mi navrhoval další operaci, totální endoprotézu kolene. Z navrhovaného řešení jsem nebyl nadšen a hledal jiné léčebné postupy, abych se nemusel podrobit navrhovanému zákroku. Po doporučeních mých známých jsem se na Vás obrátil a po pěti terapeutických sezeních a aplikaci Moderovy metody trvajících pět týdnů se mi zastavila tvorba vody v koleně a ustala dlouhodobá bolest v oblasti kloubu.
Děkuji, Jedziniak Stanislav


V tomto e-mailu bych chtěla velmi poděkovat panu Moderovi a jeho partnerce Lucii, kteří mi pomohli při mých problémech s otěhotněním. Mé problémy začaly už před několika lety, kdy jsem měla vážné gynekologické potíže, díky kterým se mi řadu let nedařilo otěhotnět. Zkoušela jsem různé metody, ale žádná z nich nepomohla. Až poté mi má kamarádka doporučila Studio Terapie&Fitness Michael Moder. Po prvním váhaní jsem se do studia objednala. Ve studiu mě velmi mile přivítali a po krátkém seznámení se s mým problémem se mě ujala paní Lucie, která mi provedla terapii tělovou svíci jako součást Moderovy metody, kterou mi jezdila po bříšku, aby uvolnila „ucpané cesty“. Po této terapii jsem byla velmi unavená, ale zároveň jsem cítila příjemný pocit. Pan Moder s paní Lucií mi doporučili absolvovat po týdnu ještě jednu terapii. Měsícpo těchto dvou terapiích se stal opravdový zázrak. Po marném snažení mě a mého partnera, jsem zjistila, že jsem těhotná. Dnes, rok po návštěvě Studia Terapie&Fitness Michael Moder, vychovávám krásného a zdravého chlapečka a stále děkuji za tento dar, ke kterému mi pan Moder s paní Lucií velmi pomohli.
Zuzana Kubesová, Ostrava


Přeji dobrý den pane Modere, chtěla jsem Vám poděkovat za možnost s Vámi spolupracovat na snížení mé váhy, kterou se mi podařilo nabrat nejen v těhotenství, ale i v uplynulých letech. Nejedná se pochopitelně pouze o váhu, ale o celkové zlepšení mé kondice. Musím podotknout, že jsem spokojená z výsledků, kterých se mi díky Vašim radám ,nastavenému jídelníčku a cvičebního programu podařilo dosáhnout. Za jeden měsíc se mi podařilo díky výše uvedenému zhubnout 5kg. Pas se mi zatím zúžil o 5cm a boky se zúžily o 6cm. Zároveň musím přiznat, že to není zrovna lehké, ale odměnou jsou mi překvapivé reakce mého okolí, které si jisté změny všimlo. Ještě jednou Vám děkuji. Rady, které jsem od Vás dostala jsem do poslední přijala a plním vše, abych skutečně dosáhla kýženého cíle a to dosáhnout váhy 65kg do letošních vánoc. Vzhledem k tomu, že mám nyní 75kg , nás ještě čeká spoustu práce. Děkuji Vám a držte mi palce! Přeji Vám krásný zbytek dne, Zdeňka Moravcová
Poznámka - Michael Moder: nakonec jsme výsledkem stanovený cíl překonali - 16 kg tuku pryč - naměřeno k 23.12.2010 Pokračování - výsledek po půl roce: 18 kg tuku pryč, a pak že to nejde? Ale jde - viz email ze dne 16.2.2011 a paní ještě další roky cvičila u nás...
Dobrý den Michaeli, ráda bych Vám a Vašim trenérům chtěla poděkovat za skvělé služby a pomoc, kterou jste mi poskytli v uplynulém půl roce, kdy jsme společnými silami dosáhli skvělých výsledků. Pod Vašim vedením a vedením Vašich zaměstnanců se mi podařilo zhubnout 18kg a dostat se do životní kondice a to nepřeháním. Jsem maximálně spokojená a šťastná, že se nám to společně podařilo! Váš proklientský a lidský přístup je bezvadný. Zcela určitě Vás a Vaše služby budu všem svým přátelům a známým ráda doporučovat. Nicméně nehodlám povolit a v žádném případě přestat dál cvičit, proto se těším na naši další spolupráci. Pro představu zasílám fotografie před a po Vašem "zásahu".
Pěkný den, Zdeňka Moravcová


Máte ve svém životě nevyřešené otázky, nevíte si rady se zdravím nebo chcete změnit sami sebe? Pokud ano, tak Michael Moder je nejlepší způsob, jak uzdravit tělo i ducha. Já osobně jsem si po terapii uvědomila, co je v mém životě důležité a co potřebuji změnit. Poznala jsem sama sebe a změnila se o 18O stupňů a v tu chvíli se mi začal měnit život před očima. Zlepšilo se mi zdraví, které mě trápilo už delší dobu, a všichni mi říkali, že zářím jako sluníčko. Jít k Michaelu Moderovi byla ta nejlepší věc, která se mi mohla stát a já jsem za ní velmi vděčná. Já si pana Michaela moc vážím a každý, kdo chápe důležitost takových lidí v dnešním uspěchaném a nepochopeném světě se také svěří do jeho rukou a pokud otevře své srdce a přijme nabízenou pomoc, nebude nikdy litovat.
Karolína Bernatová


Dobrý den, chtěl bych Vám touto cestou velice poděkovat i když to nebudu zřejmě umět ani slovy dobře vyjádřit. Už jsem nedoufal, že po všech vyšetřeních a vyjádřeních lékařů, kteří byli seznámeni s mým zdravotním stavem a situací, která mne tížila a pohybově omezovala se dočkám někde pomoci. Navíc v odborných hodnoceních se psalo, že má situace je bohužel tak špatná, že bez operačního zákroku se nezlepší, ale ani po tomto zákroku se nemusím dočkat zlepšení. Je mi 43 let a podle lékařů měl jsem se smířit s tím s tím, že můj problém je již úměrný mému věku. Než jsem k Vám přišel, nemohl jsem levou ruku zvednout víc než do úrovně prsou a nebyl jsem schopen s ní provádět jakýkoliv krouživý pohyb, toto omezení mne trápilo posledních několik let. Po všech vyšetřeních a vyjádřeních jsem se zbavil veškeré naděje, že se s mým problémem něco změní a opravdu jsem se již smířil s tím, že to tak zůstane. Samozřejmně jsem vyzkoušel spousty doporučených masérů, rehabilitačních center a také léčitelů, ale nic mi nepřineslo zlepšení. Pokud něco zabralo, bylo to jen opticky na pár dní a vše bylo opět bolestivé jako dřív. Když jsem Vás na doporučení navštívil se zablokovanými zády, netušil jsem, že na tento den snad nikdy nezapomenu. Zapůsobilo na mne příjemné prostředí, příjemný personál a hlavně Váš profesionální a odborný přístup s kterým jste k mým problémům přistoupil. Po deseti minutách jste odstranil blokaci páteře a když jste se mne zeptal co mne ještě trápí a já Vám sdělil jen tak letmo, že mám problém s levou paží, ale že stejně s tím nic asi neuděláte. O to byl větší můj údiv,když jsem jsem se po několika minutách zvedl a jen tak bez problémů zvedl obě paže nad hlavu, provedl krouživý pohyb a nevěřícně je opakoval stále dokola...,tento okamžik se nedá popsat, pochopí to opravdu jen člověk, který má obdobný problém jako já a již se vzdá naděje a pocitu,že mu ještě někdy někdo pomůže. Žádná slova nebudou dost děkovná za to co jste pro mne udělal, dodnes na tento den nemohu zapomenout. Zařadil jsem se zpátky do běžného života, dokonce cvíčím a zvedám závaží bez větších problémů. Pane Moder,děkuji Vám za vše,děkuji Vám za to, že jsem zpátky v normálním životě, snad i tyto řádky vám pomohou jako podpora v práci,kterou děláte opravdu dobře !
S pozdravem a přáním hezkého dne,
Libor Marušík, Ostrava 43 let


Zdravím Míšo, mám takový pocit, že nastal čas bilancování, a tak se chci podělit o své půlroční snažení ve snižování hmotnosti. Pro mě je nezapomenutelný den 11.1.2011, kdy jsem byla poprvé u vás ve Studiu. Přivedla mě tam má dcera Janička, která v té době už navštěvovala Studio cca půl roku a byla velice spokojena. Tehdy jsem se šla jen podívat, jak to ve Studiu vypadá, jak se cvičí a jestli bych něco z toho zvládla. Nějakou dobu jsem už bojovala se svou váhou, která se neustále zvyšovala, byla jsem fyzicky i psychicky unavena a vyčerpaná. Přisuzovala jsem to věku (54) a problémům s tím spojených. Věděla jsem, že musím se sebou něco dělat a hledala možnosti. Dcera, jakoby už hned v ten den věděla, že se mi ve Studiu bude líbit a budu chtít začít cvičit, mě automaticky poslala na váhu, a že se mám zapsat do vyvěšeného seznamu. Hodnota, která se v ten den na váze objevila byla neuvěřitelná - 85 kg při výšce 158 cm (prostě kulička). O chvíli později následovalo měření přístrojem Bodystat, a to byla ještě větší hrůza. Po obdržení celé složky s výsledky jsem říkala, že je to na zapečetění a schování do trezoru. Byl mi slíben jídelníček. Při čekání na něj jsem bojovala sama se sebou a přemýšlela, jak vše zorganizovat. Věděla jsem, že pokud chci něčeho docílit, musím začít hned, jinak to nemá smysl. Od 18.1.2011 jsem se začala správně stravovat podle navrženého jídelníčku (opravdu pro mě na míru ušitého - vše, co mám ráda) a zároveň jsem toto své rozhodnutí oznámila všem svým blízkým i kolegyním v práci s tím, že to myslím vážně a nemíním nic porušovat. Začala jsem cvičit 1x týdně ve Studiu a cca po měsíci 2x týdně. Váha se pomaličku hýbala směrem dolů. Teď je to právě půl roku -15,5 kg dole a na začátku dvojčíslí se objevila 6.. , toto číslo se mi začíná líbit. Jsem šťastná. Cítím se výborně po všech stránkách. Vím, že sama bych tohoto výsledku nedosáhla. Dne 11.1. jsem byla ve správnou dobu na správném místě. Tobě patří mé obrovské poděkování za skvělý přístup a vytvoření příjemné atmosféry při prvním setkání, za opakovaně věnovaný čas, sestavení jídelníčku a veškerá doporučení. Nemalý podíl na mém dnešním stavu mají i všechny terapie, které mě ulevily od různých bolestí a neduhů. Vždy jsem se cítila šťastně, byla jsem nabita spoustou energie a měla pocit, že mě to vrátilo do mládí. Zároveň mé poděkování patří i osobním trenérům za jejich skvělý přístup a sestavení cvičebních programů. Díky vám všem a dobré atmosféře chodím do Studia ráda a budu v tom pokračovat. A zjištění, že i po "50" se dá !!!!!, je úžasné.
Přeji krásný den,
Miluše Kačorová


Dobrý den, minulé pondělí jsem byla u pana Modera na terapii a chtěla bych za ni moc poděkovat. Jsem klidnější a věci se mi daří brát více s nadhledem nebo spíše ty negativní k sobě tolik nepouštět...a naopak k sobě pouštět ty dobré a hodné lidi. :)
Děkuji moc!
Pavlína Volná


Pane Moder, slíbila jsem, že se ozvu, jak jsem se po včerejší terapii cítila. Hlavní pocit mám asi jako po dobití vyčerpané baterie, začínám lépe fungovat. Večer jsem po dlouhé době nemohla usnout, protože jsem nebyla unavená. Jenom jsem ležela a cítila, jakoby mi proudila energie do žil. Lépe se mi dýchalo a měla jsem teplé ruce i nohy. V noci jsem byla asi 4x na malou, zřejmě zaúčinkovalo pro mne nezvyklé množství vody. Přesto jsem se ráno cítila odpočatá a na rozdíl od kolegů dnes nějak to deštivé a zamračené počasí nevnímám. U prstů mi dnes zfialověly jen poslední 2 články, 1. články byly růžové, levá ruka je lepší. Ještě jednou moc děkuji.
Lenka Havlíková


Dobrý den, uvědomuji si,že Vám chodí hodně emailů a že můj je jen další ze stovky jiných, ale díky Vám mám v srdci krásný pocit vděčnosti a klidu a ještě jednou bych Vám chtěla za to moc poděkovat a věřím, že děkovat ani nikdy nepřestanu :-) Opatrujte se a nikdy nepřestávejte být světlem, které ostatním svítí ve chvílích tmy a dává jím znát, že stíny, které je děsí znamenají jen to, že nablízku je světlo :-)
S úctou
Karolína Bernatová


Dobrý den, nejprve velké poděkování, za pomoc, bolesti hlavy odezněly a záda taky, žije se mi o hodně kvalitněji, tím,že jste pomohl mi, pomohl jste mé mámě, o kterou se mohu starat, mému synovi,. tím chci říct, že pomáháte více lidem aniž byste je léčil, a moc mně potěšila vaše zpráva, za předpokladu, že budete žít mimo Ostravu, budete dojíždět za klienty do Ostravy, to je vidět, že si vážíte lidí a nemáte svědomí nechat nás na ,,holičkách,, jinak, píšu také ohledně slíbeného jídelníčku, jsem líná připravovat si jídlo na další den, tak nastoupily potíže s trávením, a tak jsem zvolila variantu dieta-krabičky, jsou cenově však dost na mou kapsu náročné, tak jsem uvítala vaši nabídku s odesláním jídelníčku, čehož si vážím,, mějte se pohodově, hezké a úspěšné dny
s přátelským pozdravem
Straková Jiřina


Dobrý večer, chtěla jsem ještě jednou velmi poděkovat za dnešek, jsem ještě plná elánu,únava zatím nepřichází, takže asi nasadím čelovku a jdu sekat trávu :-)) Dnes to sice byla muka,ale bylo to i okořeněno humorem,obzvlášť mě pobavila poznámka u bouřky, zda je to konec světa, nebo přícházejí Němci :-))))) Děkuji!!!!!!
Přeji krásný večer a odpočinkový víkend,
Dagmar Rýcová


Přeji krásné sobotní dopoledne, pane Modere, předem tohoto e-mailu bych Vám chtěla poděkovat za sestavení jídelníčku a za velmi motivující průvodní email. Byl pro mě určitě přínosný. Četla jsem ho na několikrát a určitě se k němu budu neustále vracet.
Renáta Kopřivová Hubnutí, hubnutí a ještě jednou hubnutí, toť věčné téma....


Máte otázky a chcete vědět co Vás nejvíce zajímá? Klikněte si na záložku Otázky a odpovědi.

Kvalitu našich služeb potvrzuje i to, že pan Michael Moder - alternativní terapeut, výživový poradce, osobní trenér fitness, majitel různých certifikátů a osvědčení, autor vlastní léčebné Moderovy metody ® a dalších originálních systémů a metod chráněných ochrannými známkami, autor mnoha článků na rozličná témata, lektor, motivační kouč, spisovatel, master director a významný partner společnosti Dr.Nona International Ltd., certifikovaný manažer s letitými zkušenostmi v obchodě a marketingu, s bohatými zkušenostmi i ze zahraničí, host a moderátor televizních pořadů Uzdravme se sami a Svět plný záhad, byl za své výsledky v trenérské, poradenské a terapeutické práci nominován našimi spokojenými klienty (i z řad lékařů) do významné světové encyklopedie významných osobností Hübners Who is Who, jíž se stal počátkem roku 2009 členem. Děkujeme všem klientům za ocenění naší práce. Členství a uvedení v encyklopedii Hübners Who is Who si velice vážíme. Je pro nás nejen poctou, uznáním a dobrou referencí, ale i závazkem do budoucna.

TOP